13 Şubat 2011 Pazar

MEVLİD KANDİLİ


''Biz seni ancak alemlere rahmet olarak gönderdik.'' (Enbiye -107)

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) 571 yılında Kameri aylardan Rabiü'l- evvel ayının 12 . gecesi doğmuştur. Peygamber efendimizin doğum günü bütün müslümanların bayramıdır.

14 şubat En sevgilinin doğum günüdür.Sevdiğimize sevdiğimizi göstermemiz gerekir,Allah hepimize layıkıyla Efendimizi en güzel şekilde sevmeyi,sevgimizi gösterebilmeyi,Onun ümmetine layık davranışlar içinde bulunmayı nasip etsin.''Ya Resulllah anam babam Sana feda olsun.''Salat ve selam ona ailesine ve ashabının üzerine olsun.Allah bizi ona komşu eylesin.amin.dualarda buluşmak üzere hepimizin Mevlid Kandili mübarek olsun.


4 yorum:

Cafe Pepela dedi ki...

Allha razı olsun arkadaşım.
Bu geceyi hakkı ile ihya etmek / dualarda buluşmak temennisi ile..
Mutlu kandiller!

Papatya dedi ki...

toplist.sibersahne.com - Toplist adresimize sitenizi ekleyerek sitenizin günlük, haftalık, aylık ve yıllık ziyaretçi kitlenizi öğrenebilirsiniz.Bunun yanında sitenizi eklediğiniz takdirde google aramalarında yükselerek hit kazanabilirsiniz.Yapmanız gereken sitenizi eklemeniz ve size verilen kodu sitenize yerleştirmeniz.toplist olarak şuanda türkiyenin en kalitelileri arasında yer almaktayız.Haydi durma siteni ekle sende bizde kazanalım.

MERHABA dedi ki...

KANDİLİNİ EN İÇTEN DİLEKLERİLE KUTLUYORUM .A.E.O

marifet ellerimizde dedi ki...

MERHABA GECMIS KANDILINIZ MUBAREK OLSUN .BEN BLOGSPOTTA YENIYIM .HOSBULDUK DEMEK ISTERIM .
BEN ZEYNEP.BLOGUNUZU KEYIFLE GEZDIM VE IZLEMEYE ALDIM .İNŞALLAH SIKSIK GORUSURUZ.ALLAHA EMANET:)